sobota, 10 sierpnia 2013

Pokochaj olej rzepakowy - Konkurs

Drodzy Czytelnicy!

Mamy dla Was ciekawy konkurs w ramach akcji Dodaj oleju rzepakowego do blogosfery. Składnik całkiem rozpowszechniony w naszych kuchniach. Wystarczy, że opowiecie, do czego warto go użyć.

Do dnia 20 sierpnia prześlijcie na nasz adres mailowy (znajdziecie go w Regulaminie) przepis na danie z wykorzystaniem oleju rzepakowego. My wybierzemy 10 najciekawszych propozycji, a główny organizator konkursu wybierze spośród nich 3 najlepsze przepisy, których autorzy staną się posiadaczami wspaniałych nagród widocznych na zdjęciach poniżej.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o dokładnie zapoznanie się z regulaminem dostępnym TUTAJ. W konkursie wezmą udział osoby, które wraz z przepisem prześlą oświadczenia o których mowa w Regulaminie. Przeczytajcie wzorcowe wersje w regulaminie i wklejcie (wraz z podpisem) do treści wiadomości z przepisem.

Czekamy na Wasze pomysły!


1 komentarz:

  1. Anonimowy9/06/2013

    Oj, spóźniłam się na konkurs :( Straszna szkoda, bo u mnie dań z olejem rzepakowym pod dostatkiem - to jedyny olej jakiego używam, odkąd dowiedziałam się, że jest najzdrowszym z olejów ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny!
M+A