środa, 3 czerwca 2015

Zrób tacie niespodziankę - orkiszowe ciastka wąsy, koktajl mocy i darmowe szablony

Czy myśleliście już nad prezentem na Dzień Ojca? Dzień Ojca zwykle bywa bardziej wymagający niż święto mam. Tacie nie wypada kupić czekoladek, sama laurka to też trochę za mało, a skarpetki to najgorszy prezent świata. Nie ma co ukrywać, zwykle to mamy są odpowiedzialne za zorganizowanie niespodzianki dla ojców. 


We współpracy z hp przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Możecie ściągnąć na Wasze komputery dokument z przepisem na pyszne ciastka orkiszowe w kształcie wąsów i okularów, szablon wąsów, który posłuży jako foremka do ciastek, przepis na wegański koktajl mocy i gotową kartkę na Dzień Ojca, którą wystarczy podpisać. Wszystko po to, żeby zachęcić dzieci do samodzielnego przygotowania prezentów. Przygotowując ten dokument pomyśleliśmy, że nikt tak jak dzieci nie pokaże nam ile frajdy można czerpać z zabawy w kuchni. Wyposażeni w telefon do robienia zdjęć, drukarkę hp, mąkę, masło, cukier i owoce zaczęliśmy działać w kuchni. Najpierw wydrukowaliśmy szablon wąsów i okularów. Przykładaliśmy go do ciasta, żeby nadać mu prawdziwie ojcowski kształt. Potem te same wąsy przykleiliśmy na pudełeczko do którego włożyliśmy gotowe ciastka. Zdjęcia z przygotowań od razu drukowaliśmy, bo nie ma nic lepszego niż prawdziwe zdjęcia na papierze, które można powiesić na lodówce. Tekst kartki dla Super Taty powstał zupełnie spontanicznie. 
Zachęcamy Was do zabawy z dziećmi w kuchni. Ciastka i koktajl są świetnie nie tylko dla taty i można je przygotować kiedy się tylko chce. 

Pod koniec tygodnia na blogu wystartuje konkurs z HP i będzie można sobie ułatwić przygotowania do Dnia Ojca.Żeby pobrać plik z przepisami, kliknij TUTAJWpis powstał we współpracy z HP producentem drukarki HP Deskjet Ink Advantage 3545. 

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł! Cudowny w swej prostocie! Teraz czas na próbę generalną :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny!
M+A